Zayıflamanın Kısa Yolu

Zayıflamanın Kısa Yolu

Zayıflamanın Kısa Yolu

Birçoğumuz özellikle yazın yaklaşmasıyla beraber görüntüsünü mercek altına yatırarak çeşitli zayıflama yöntemlerini araştırma yoluna gider. Bunun en önemli nedeni ince kıyafetler içinde daha rahat hissetmek ya da deniz kenarında beğenip seçtiği plaj kıyafetini gönlünce giyebilmektir. Oysa zayıflamanın mantığı sağlıklı bir yaşam sürmek ve bu uygulamayı yaşam tarzı haline getirebilmektir.

Amacınız her ne olursa olsun zayıflamaya çalıştığınız süreçte sağlıklı şekilde kilo vererek forma girmek ve bu süreyi daha kısa tutmak için bazı ufak tüyolarla işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

İşte Sizin İçin Birkaç Zayıflama Önerisi:

Kahvaltı vücudun güç deposu, beslenme kaynağı ve tabiri buysa en sağlam kalesidir. Zayıflama sürecine giren birçok insanın yaptığı temel hata az yeme prensibini kahvaltıda da uygulayarak bu öğünü yok denecek kadar azaltmak ve bunun sonucunda da sürecin yanlış işlemesine neden olmaktır. Oysa kahvaltı zayıflama sürecinde bile olunsa doğru şekilde yapılmalı ve vücudun ayakta kalması için kale korunmalıdır. Ancak bu noktada kahvaltı mantığı iyi kavranmalıdır. Yağda kızarmış hamurlar, bol yağda pişirilmiş sucuklar, patates kızartmaları, salam ya da sosis gibi aşırı kalori içeren işlenmiş gıdalar sağlıklı bir kahvaltıda yer almaz. Bunlar yerine kepek, tam buğday ya da çavdar ekmeğinden 1 dilim ekmek, fazla yağ içermeyen bir dilim tuzsuz peynir, haşlanmış ya da yağsız pişirilmiş bir yumurta, domates, salatalık ve bol yeşillikle zenginleştirilmiş bir kahvaltı sizi güne hazırlamaya yetecek doğru kahvaltı şeklidir.

Zayıflama önerilerinden biri de tek tip beslenmeden uzak durmaktır. Aynı yiyecekleri uzun süre yiyerek zayıflama mantığı kesinlikle doğru değildir aynı zamanda metabolizmaya zarar veren bir uygulama olduğu bilinmektedir. Bu uygulama yerine dağılımı doğru şekilde yapılmış bir protein, vitamin, mineral dağılımı içeren beslenme sizin zayıflamanızı destekleyeceği gibi bu süreçte yıpranmanıza da engel olur.

Kendinize karbonhidratı yasaklayın. Unutmayın ki vücudunuz için karbonhidrat yakımı zor bir enerji kaynağıdır ve bedeninizi yorar.

Zayıflamanın temeli alınan kalorinin yakımı esasına dayanır. Yani ne kadar az yerseniz yeyin hiç hareket etmiyor ve bedensel aktivitenizi arttırmıyorsanız zayıflamanız pek mümkün olmaz. Gün içinde mutlaka bedensel aktivitenizi arttırın ve egzersizi bir külfet gibi görmeyip sevmeye çalışın! Bunu başarabilseniz sağlıklı ve hızlı şekilde zayıfladığınızı göreceksiniz.

Zayıflama sürecinizi biorezonans terapileri ile destekleyerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Biorezonans bedeninize zarar vermeden zayıflamanızı sağlayan ve üstelik kalıcı zayıflığı garantileyen bir cihaz uygulamasıdır. Vücudunuz bu uygulama sonrasında sevdiğiniz ve yemeden duramadığınız besinlere karşı tepkisizleşir .