Rezonans Terapi İle Zayıflama

Zayıf görünmek herkesin hayalidir ancak zayıflama eylemi öyle sanıldığı kadar kolay gerçekleşmez. Kilo vermek adına türlü diyet programları uygulanmakta, çeşit çeşit spor aletlerinin üzerinde ter dökülmekte ya da bu uğurda bıçak altına yatılmaktadır. Rezonans Terapi İle Zayıflama

Oysa bu uygulamaların birçoğu yine de mutlu sonla tamamlanmamaktadır. Yakın dönemin favorisi olan kalıcı zayıflama uygulaması rezonans terapi ile kilo vermek oldukça kolay ve başarı yüzdesi yüksek bir uygulamadır.

Rezonans Terapi İle Zayıflama

Rezonans terapi ile zayıflamanın temelinde neoterapi yöntemi bulunur. Bu yöntemde rezonans için vücuttan ya da bioaktif maddelerden alınan frekans aynı anda kullanılır. Alınan frekanslar değerlendirildiğinde frekans aralığının diğer biorezonans cihazlarından çok daha farklı olduğu gözlenmektedir.

Rezonans terapisi un içeren gıdalar üzerinden ele alındığında vücudun bu gıdalara karşı isteği azalmaktadır. Zaten amaçlanan eylem de budur. Un içeren gıdaların az tüketilmesi ya da hiç tüketilmemesi sonucunda bu gıdaların tüketilmesinden kaynaklı sağlık sorunları da çözülmüş olur. Unlu gıdalar bazında yapılan rezonans terapileri ile halsizlik, migren ve yoğun baş ağrısı, kronik bağırsak problemleri, psikolojik sorunlar da çözüm bulmaktadır. Sonuç olarak rezonans terapileri hastaların hamurişlerine düşkünlüğünü azaltırken metabolizmaya da destek vermektedir.

Rezonans terapisi şekerli gıdalar üzerinden ele alındığında şekerin vücutta yarattığı uyuşturucuya benzer bağımlılığın ortadan kalktığını söyleyebiliriz. Çoğu hastanın şekerli gıda tüketimiyle ilgili şikayetleri ortaktır. “çok düşkünüm” “çok yiyorum” “yemeden duramıyorum” cümleleri hemen herkesin ortak şikayetini oluşturur. İşte rezonans terapileri ile bu şikayetleri sonlandırmak da mümkündür.
Üstelik bu sayede fazla şeker tüketiminden kaynaklı insülin dengesizlikleri de ortadan kalkar.
Sadece unlu ve şekerli gıdalar üzerinden değil aynı zamanda çikolata, tuz, kahve, inek sütü içeren ürünler, kola gibi asitli ve şekerli içecekler, şekerli meyveler üzerinden de rezonans terapi yöntemi uygulanmakta ve bu gıdaların tüketimiyle ilgili yaşanan sıkıntılar sonlandırılmaktadır. Bunun sonucunda ise sağlıklı ve kalıcı zayıflama gerçekleşmektedir.