Kilo Vermenin Sırrı

Dış görünüşünüzün aynası gibi olan vücudunuz siz ona iyi davrandığınız sürece olumlu dönütlerle size gülümseyecektir. Vücudunuza iyi davranmanın en doğru yolu ise fit ve sağlıklı bir görünüm yakalamak ve onu o şekliyle korumaktır.

Kilo fazlalıklarınızdan kurtularak sağlıklı olabilir ve aynı zamanda kendinizi daha iyi hissedersiniz.Peki bunu sağlamak için piyasada herkes için geçerli olduğu söylenen diyetlistelerine ne kadar güvenebilir ve sağlığınızı bunlara emanet edebilirsiniz?Özellikle maddi getiri sağlayan diyet listeleri kişilere kilo verdirmekten çok kendilerini zengin etme derdindedirler. Bu nedenle de pek güvenilir oldukları söylenemez. O halde nasıl bir yol izlemek daha mantıklıdır?

Kilo Vermenin Sırrı

Kilo vermenin sırrı kişinin iradesinde gizlidir. Yani siz hangi yolu ya da yöntemi denerseniz deneyin buna gönüllü davranmazsanız bir mucize gerçekleşmez ve siz vermeyi amaçladığınız kiloları veremezsiniz. Bu nedenle öncelikle gönüllü olun ve fazla kilolarınızla vedalaşarak işe başlayın!

Kilo vermenin temel kurallarından biri de günlük aktivite çeşitliliğini yakalayabilmektir. Gün içinde ne kadar hareket ettiğinizi gözlemleyin ve bunun üzerine çıkmaya gayret edin. Bu sayede günlük kalori yakımını da arttırmış olursunuz.

Sağlıklı kilo vermenin altın anahtarılarından biri de uygun bir beslenme listesi yapmak ve bu listeyi yaşam biçiminize yerleştirmenizde saklıdır. Yani uyguladığınız beslenme programını severek yediklerinizden zevk alırsanız kilo vermenin sandığınız kadar zor olmadığını göreceksiniz.

Kilo vermenin sırlarından biri de özellikle son yıllarda ülkemizde parlayan bir yıldız gibi kendini gösteren biorezonans terapi tedavisinde saklıdır. Biorezonans seansları hastanın vücut kitlesinin ölçümünün yapılmasından sonra hangi besin grubundan etkilenerek kilo aldığının belirlemesini yapar. Bu belirleme bir anlamda rezonans cihazının hangi frekanslar üzerinde çalışacağının belirlenmesi anlamına gelir.

Biorezonans cihazı ilgili frekanslar üzerinde yoğunlaşarak onları vücuttan toplar, dış ortamda olumlandırır. Olumlaması tamamlanan frekanslar vücuda geri yüklenir. Kişi bu aşamadan sonra daha önce zaaf duyarak fazlaca tükettiği yiyecek grubundan uzaklaşır ve bu sayede zaafından kurtulmuş olur. Eskiden tüketilen yiyecekler artık tüketilmediğinden kilo kaybı gerçekleşir ve artık o yiyecek grubundan tamamen uzaklaşıldığı için kilo kaybı kalıcı hal alır. Biorezonans bu denli etkili ve kesin çözüm odaklı bir tedavi şeklidir.