Hücre Frekansını Dengeleyen Yöntem Biorezonans Terapi

Gerek bilim ve teknolojide gerek tıp alanında son yıllarda yapılan atılımlar yadsınamayacak başarılara imzalar atılmasını sağlamış ve birçok hastalığın tedavisinde önemli ilerlemeler kaydedilmiştir. Özellikle geliştirilen bazı tedavi şekilleri ve bu tedavi şekilleri içindeki yöntemler yepyeni ufuklar açarak umut ışığı olmuştur. Biorezonans terapi uygulaması bahsettiğimiz bu yeni tedavi yöntemlerinin öne çıkanıdır. Biorezonans terapi tedavisi sayesinde yüzlerce hastalığın tedavisini gerçekleştirmenin yanında alkol ve sigara bağımlılığından kurtulmak, obezite tedavisi, besin alerjisinin yok edilmesi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunun tedavisi, fıtık tedavisi de  mümkündür.

Hücre Frekansını Dengeleyen Yöntem Biorezonans Terapi

Biorezonans terapi tedavisinin gerçeği insan vücudunun sahip olduğu kinetik özelliğin ta kendisidir. Bu tedavi vücudumuzun açığa çıkardığı elektromanyetik enerji üzerine kuruludur. Doku ve organları oluşturan hücrelerin tümü frekans ağıyla örülüdür. Bu frekansların tümü hücreler içinde birbirleriyle bir uyum içindedir ve bu uyum devamlılık gösterir. Bu çizdiğimiz tablo her şeyin normal seyrettiği durumlar için geçerlidir. Yani sağlıklıyken mevcut frekans uyumu hastalık halinde aynı kalamaz. Virüs, alerjen, bakteri ya da sigara, alkol ya da madde kullanımından kaynaklı var olan dengenin bozulması durumunda hücre içi frekans uyumu bozulur. Metabolizmanın zarar görerek hastalıkların ortaya çıkma nedeni de temelde işte budur.

Biorezonans terapi hücre içi frekans uyumunun bozulması durumunda devreye giren bir tedavi şeklidir. Sadece bir cihazla gerçekleştirilen bu tedavide amaç frekanslar arasında eskiden var olan uyumu tekrar yakalamaktır. Kaynağı her ne olursa olsun biorezonans terapinin hedefi frekans uyumunu sağlamaktır. Hastalığın türüne, kaynağına, hastanın hazırbulunuşluk düzeyine ve gayretine göre şekillenen biorezonans uygulamasında hastanın vücuduna rezonans cihazı yerleştirilir. Bu cihaz dış ortamda işlem yapabilme özelliğine sahip özel bir cihazdır. Hastalığın, sigara ya da alkol bağımlılığının, kilo alımının ya da diğer durumların ortaya çıkışına neden olan bozulmuş frekansları vücuttan toplar. Bu frekanslar vücudun işleyişini bozan istenmeyen frekanslardır. Toplanan frekanslar dış ortamda güçlendirilir, olumlandırılır, başka bir ifadeyle istenmeyen formdan çıkarılır ve iyileştirilir. İşlem gören frekanslar tekrar vücuda verilir. İşte tedavi sadece bu işlem basamaklarından ibarettir. Üstelik ilaç ya da iğne uygulaması içermemesi dolayısıyla her yaştan hasta için son derece güvenlidir.