Biorezonans ile Kilo Verme

Biorezonans ile Kilo Verme

Biorezonans ile Kilo Verme

Hangimiz fazla kilolarından kurtularak bütün bakışları üzerine toplamayı istemez ki? Yaşımız kaç olursa sağlıklı ve fit bir görünümü olan atletik bir vücut hayal etmedik acaba? Bu amaca ulaşabilmek için izlenen birçok farklı yol mevcut. Sıkı diyetler uygulamak, haftanın her günü spor yapmak, ağır egzersiz programlarından birine dahil olmak, estetik operasyonla yağ aldırmak gibi çeşitli alternatiflerden bahsedebiliriz. Bunların bazıları kendi başına olumlu sonuçlar verirken bazıları bir diğeri ile desteklenmektedir.

Vücut özellikleri kişisel bir girdidir. Bu nedenle kimi diyetler A kişisi için mükemmel sonuçlar doğururken B kişisi için sadece zaman kaybı anlamı taşır. Kişi vücudunun tüm ayrıntılarını bilir ve buna göre çözüm yolu aramaya girerse sonuç çok daha pozitif olur.

Biorezonans Yöntemi İle Kilo Vermek

Kilo vermenin son dönem parlayan yıldızı biorezonans yöntemidir. Bu yöntem sağlıklı kilo vermenin destekleyicisi olmakla birlikte kalıcı kilo vermenin de garantisidir. Hal böyle olunca biorezonans yöntemi ciddi bir uygulayıcı kitlesine ulaşmaktadır. Özellikle biorezonans yöntemini uygulayarak kilo vermeyi başarmış kişilerin hikayelerini dinledikten sonra bu yöntem daha da yaygınlamıştır.

Biorezonans uygulaması bir cihaz uygulamasıdır. Bu cihaz vücuda belli titreşimler yollamak yoluyla çalışır. Uygulama öncesinde hastanın hazırbulunuşluğu gözden geçirilir. Çünkü hangi tedavi olursa olsun hastanın istekli olma durumu tedaviyi olumlu hale getirmekle kalmaz aynı zamanda hızlandırır. Bu ilk basamağı geçtikten sonra sırada ikinci basamak olan bölge saptaması gerçekleştirilir. Zayıflatılmak istenen bölgenin belirlenmesi bölge saptaması anlamına gelir. Belirlenen bu bölgelere elektrotlar yerleştirilir. Elektrotların amacı hedeflenen bölgelere belli şiddette titreşimler göndererek bölgedeki yağ dokusunundan kurtulmak, bu sayede kilo kaybı sağlamaktır.

Biorezonans ile zayıflama yönteminde tek seans uygulaması yapılmaz. Ancak seans sayılarının çok fazla olduğunu söylemek yanlış olur. Birkaç seans ile kesin çözüme ulaşmak mümkündür. Seans sayısında belirleyici hem kişinin bedensel özellikleri hem de verilmek istenen kilonun miktarıdır.

Gönderilen titreşimler sayesinde vücut, bağımlısı olduğu yiyeceklerden uzak durmaya başlar. Çünkü beyin bu yönde uyarılır. Beyine gönderilen bu sinyaller sayesinde zararlı yiyecekelere karşı hissedilen tüketme isteği ortadan kalkar. Bunun sonucunda da sağlıklı şekilde kilo kaybı sağlanır.