Biorezonans ile kilo verenler

Biorezonans terapi uygulaması dünya üzerinde çok yaygın olarak başvurulan bir alternatif tıp çalışmasıdır ve hastalıkların tedavisinde kullanıldığı gibi kilo vermede, sigara ve alkol kullanımının sonlandırılmasında da etkin şekilde rol oynayan bir yöntemdir. Biorezonans ile kilo verenler.

Biorezonans ile kiloVücudumuzun hem ölçülebilir hem de kaydedilebilir manyetik frekanslar yaydığı kabul edilerek geliştirilen biorezonans yöntemi var olan frekansların bütününde uyumu yakalamayı amaçlar. Sorunlu frekanslar ters frekans yöntemiyle nötrlenir, ayrıca güçlendirilmiş frekanslarla desteklenerek sağlıklı frekanslar bütünü yakalanır. Biorezonans terapileri alerjik rinit, alerjik astım, alerjik bronşit, sigara bırakma, alkol bırakma, kabızlık gibi birçok noktada umut ışığı olmaktadır. Bunların dışında kilo vermek isteyenlerin de uygulayabileceği biorezonans belli yiyecek gruplarının üzerinden uygulanan bir tedavi şeklidir. Hasta üzerinde uygulaması yapılan bu yöntemde hedef ilgili gıda maddesine karşı vücutta bulunan frekansları belirleyerek temizlemek ve onların yarattığı etkilerin tekrar oluşumunu engellemektir. Bu sayede hasta ilgili yiyeceğe karşı eskiden duyduğu tüketme isteğini duymayacak ve terapi başarıya ulaşacaktır.

Biorezonans terapi uygulaması hastanın içinde bulunduğu şartlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bazen aynı anda birkaç farklı terapi formundan faydalanılabilmektedir. Seanslar ortalama 45 dakika sürmekte seans sayısı yine hastadan hastaya değişmekle birlikte iki günde bir kez ya da on beş günde bir kez şeklinde birkaç ay devam etmektedir. Biorezonans uygulaması sürerken hastadaki değişmeyi gözlemek adına ara değerlendirmeler yapılır. Biorezonans ile kilo verenler. Bunda amaç hastanın izlemini eksiksiz şekilde yapmaktır.

Biorezonans ile kilo verme terapisi nasıl yapılır?

Problem içeren gıda ürününe yönelik yapılan seanslar nokta atış sağlamakta, bu sayede başarı oranı yüksek seyretmektedir. İlk seansın uygulamasından sonra kişi herhangi bir çaba harcamadan kendini belli besin gruplarına isteksiz hisseder. Böyle hissetmesi zorlama yollu değildir. Bu nedenle de zorlanmadan kilo verme gerçekleşir. Biorezonans ile kilo verenler herhangi bir huzursuzluk hissetmeden, mutlu şeklide kilo verirler.

Terapiden sonraki ikinci hafta kilo vermek isteyen hasta için dönüm noktası gibidir. Bu süreden sonra kendisini daha hafif hisseder. Kilo vermeye yönelik biorezonans uygulaması almış olsa bile birbirinden bağımsız gibi görünen alanlarda değişimler gözlenir. Örneğin uykularında düzelmeler gerçekleşir, güne olduğundan enerjik başlar.

Megalife Biorezonans Merkezi