Biorezonans İle Kalıcı Zayıflama

Dört mevsim fit görünmenin değeri şüphe yok ki paha biçilemez. Ancak yaz aylarının gelişiyle beraber deniz sezonunun da açılması zayıflamanın önemini daha da arttırmaktadır. Biorezonans İle Kalıcı Zayıflama

Beğendiğiniz her model kıyafeti tereddüt etmeden satın almak, küçük bedenin içine girebilmenin gururunu duymak adına herkesin birincil hedefi kilo vermek olmaktadır. Peki kalıcı kilo vermenin püf noktaları nelerdir? Verdiğiniz kiloları tekrar almamak için neler yapmalısınız?

Biorezonans İle Kalıcı Zayıflama

Biorezonans, günümüz teknolojisinin tüm değerleri kullanılarak geliştirilmiş bir cihaz uygulamasıdır. Bu cihaz uygulamasının temelini insan vücdunun işleyişindeki kusursuzluk oluşturur. Vücudumuzdaki frekans uyumunu bozan bazı frekansların biorezonans cihazı ile vücuttan alınması ve bu frekansların olumlandırılmak yoluyla tekrar vücuda verilmesi tedavinin tamamını oluşturmaktadır.

Biorezonans terapi uygulamasında amaç vücudun zaaf duyduğu yiyeceklerin artık tüketilmemesi sonucunda kalıcı zayıflamanın sağlanmasıdır. Kilo almanın temeli karbonhidrat ağırlıklı beslenmedir. Bahsettiğimiz bu yanlış beslenmede kişi gereğinden fazla unlu gıdalar, makarna, pilav ve tatlı çeşitlerini tüketir. Gün içinde alınan kalorinin yakılan kaloriden yüksek olması durumu ise hızlı kilo alımına neden olur.

Biorezonans terapi uygulamasında kişinin kilo almasına neden olan besin grubu belirlenir. Söz gelimi bu karbonhidrat ya da şeker olabilir. Kilo alımına neden olan besin grubunun belirlenmesinden sonra sıra bu besin grubuna ait frekansları vücuttan temizlemeye gelir. Cihaz kullanılarak frekans temizlemesi yapılır. Burada amaç vücudun sağlıklı işleyiş dengesini korumaktır. Bahsettiğimiz denge sağlanırsa zayıflama sağlanacağı gibi kalıcı hale de getirilir. Kilo alımına neden olan frekansların olumlandırılarak vücuda verilmesi, frekansları güçlendirilmek yoluyla aksaklığın ortadan kaldırılmasıyla hasta artık o yiyeceğe karşı herhangi bir zaaf duymaz. Aşırı tüketimin önü kesildiği için sağlıklı şekilde zayıflama gerçekleşir. Üstelik zaafın tamamen ortadan kalması nedeniyle tekrar kilo alma gibi bir durum da gerçekleşmez. Temel amaç olan gıda bağımlılığı bu şekilde sonlandırılmış olur.

Biorezonans Merkezi uygulamasında seanslar genellikle 4 gün arayla ve 2 seans olmak üzere uygulanır. Seansların bitimiyle beraber terapi de bitmiş olur. Tedavi boyunca hiçbir kimyasal içerikli ilaç kullanılmaması yöntemi her yaş grubu için güvenli kılmaktadır.